Schody w domu mogą mieć różną postać. To nie tylko majestatyczne, reprezentatywne stopnie, prowadzące na piętro z salonu czy holu, ale też praktyczne i niezajmujące wiele miejsca konstrukcje, umożliwiające dostanie się na strych, antresolę czy do niewielkiej piwniczki. Tego typu rozwiązania to między innymi tak zwane schody młynarskie i schody modułowe.

Schody młynarskie – co to jest?

W miejscach o bardzo ograniczonej przestrzeni doskonale sprawdzają się tak zwane schody młynarskie. Ich cechą charakterystyczną są dość strome i wąskie stopnie. Stosuje się je więc najczęściej przy wejściach na antresole, poddasza oraz strychy, a także w różnego rodzaju piwnicach i piwniczkach. Wykonanie z drewna gwarantuje ich trwałość, wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Drewnianym schodkom z łatwością można nadać też dowolny kolor tak, aby pasowały do każdego wnętrza.

Doskonałe schody młynarskie i schody modułowe – Warszawa

schody modułowe Warszawa
W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się także praktyczne, estetyczne i szybkie w montażu schody modułowe. Ich konstrukcja zwykle jest kompaktowa, ażurowa i wizualnie lekka, nadają się więc one doskonale do niewielkich przestrzeni. Mogą przybrać różny charakter, zatem pasują do rozmaitych stylów wnętrz. Ich montaż jest szybki i bezproblemowy dzięki praktycznym modułom i opartej na własnym systemie nośnym budowie.

Nasza firma proponuje Państwu wysokiej klasy, eleganckie i praktyczne schody młynarskie i schody modułowe. Warszawa jest miastem, w którym świadczymy swoje kompleksowe, profesjonalne usługi, oferując nie tylko sprawny i solidny montaż schodów od A do Z, ale też nasze fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych dla Państwa rozwiązań. Obsługujemy również podwarszawskie miejscowości. Wieloletnie doświadczenie i nasze rzetelne oraz pełne zaangażowania podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą! To bowiem znacznie więcej niż doskonałe schody młynarskie i schody modułowe.