Fachowy montaż schodów

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Doświadczenie, pasja, zaangażowanie – to słowa, które doskonale pasują do naszej firmy. Dzięki tym cechom jesteśmy w stanie oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Wykonujemy profesjonalny montaż schodów nakładanych na beton wraz z balustradą. Gwarantujemy skrupulatne i dokładne wykonanie wszystkich zleconych nam prac. Chętnie dzielimy się również z Klientami naszą wiedzą, udzielając im profesjonalnych porad z zakresu doboru odpowiednich rozwiązań.

Warszawa to miasto, w którym działamy, świadcząc profesjonalne usługi w przystępnych cenach. Zapraszamy więc Klientów ze Stolicy i jej okolic do kontaktu.

Montaż schodów drewnianych powinien być wykonywany przez profesjonalistę. Tylko odpowiednie doświadczenie jest bowiem w stanie zagwarantować zarówno estetyczne, jak i też w pełni bezpieczne wykonanie całej konstrukcji.

Dariusz Waś

właściciel firmy Parkiety Waś

Doświadczenie

Montażem schodów zajmujemy się już od blisko 20 lat.

Jakość

Gwarancja na usługę oraz dostarczany materiał.

Punktualność

Dokładnie planujemy naszą pracę. Opóźnienia to prawdziwa rzadkość.

 • 1-2 dni

  Wycena wstępna

  Zachęcamy do kontaktu. Telefonicznie lub mailowo chętnie określimy wstępne koszty związane z montażem oraz zakupem potrzebnego materiału. Szybko i bez nieodmówień można zorientować się w potencjalnym zakresie kosztów. 

 • 2-3 dni

  Pomiar

  Jeżeli nasza wstępna wycena okaże się zgodna z Państwa oczekiwaniami, chętnie przyjedziemy na miejsce inwestycji na dokładny pomiar. Jest to również okazja do omówienia wszelkich dodatkowych kwestii technicznych.

 • 2-3 dni

  Oferta

  W kilka dni po pomiarze jesteśmy gotowi do przedstawienia finalnej oferty wraz z określonym terminem realizacji i harmonogramem płatności.

 • 4 - 6 tygodni

  Realizacja / Montaż

  Po zaakceptowaniu oferty, podpisaniu umowy dotyczącej danego projektu i zamówieniu niezbędnego materiału w renomowanej stolarni. Przystępujemy do montażu w wyznaczonym  w umowie terminie.