Drewniana podłoga to jedna z najbardziej klasycznych i eleganckich rzeczy, jaka może znaleźć się w każdym mieszkaniu. Drewno na posadzce zawsze dodaje wnętrzom zarówno ekskluzywnego, jak i prawdziwie domowego charakteru, emanując ciepłem i przytulnością. Jest też niezwykle wszechstronne i dzięki rozmaitym możliwościom, jeśli chodzi o jego wykończenie, pasuje do rozmaitych stylów aranżacji. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu fachowe układanie podłóg drewnianych, które posłużą na długie lata.

Profesjonalne układanie parkietu

układanie podłóg drewnianych
Tradycyjny parkiet układa się z tak zwanych klepek i jest to zajęcie, które wymaga cierpliwości, finezji i precyzji. Najlepiej więc układanie parkietu zlecić fachowcom – mamy wtedy pewność profesjonalnego i solidnego wykonania usługi, a jednocześnie oszczędzamy czas i własne nerwy. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat, a układanie podłóg drewnianych to jedna z naszych specjalności. Powierzając właśnie nam wykonanie tego typu prac, mogą więc być Państwo pewni uzyskania doskonałych efektów.

Tylko profesjonalne układanie parkietu gwarantuje jego długoletnią trwałość i piękny wygląd. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że prawidłowo wykonana, regularnie cyklinowana i poddawana zabiegom pielęgnacyjnym podłoga drewniana to inwestycja na dobrych kilkadziesiąt lat! Warto więc zadbać o jej perfekcyjne, zgodne z prawidłową techniką ułożenie.

W ramach naszych usług oferujemy układanie parkietu według dowolnego schematu, a więc na przykład w jodełkę, drabinkę czy cegiełkę. Pomożemy Państwu także w doborze odpowiednich materiałów, technik i sposobów wykończenia. Nasze bogate doświadczenie sprawia bowiem, że w dziedzinie parkietu możemy nazwać się prawdziwymi fachowcami, a drewno oraz chemia parkieciarska nie mają przed nami nic do ukrycia.

Jeśli poszukują Państwo doskonałych fachowców, którzy wykonają sprawne i skrupulatne układanie podłóg drewnianych – zapraszamy do nas. Najwyższa jakość usług i przystępne ceny to nasze wyróżniki. Jeśli układanie parkietu w mieście Warszawa lub jego okolicach – to tylko przez nas!

Układamy podłogi najlepszych producentów w Polsce