wylewki betonowe mixokretemWylewki betonowe Mixokretem to najwyższa jakość podkładu podłogowego, na którym możemy ułożyć dowolną okładzinę – od glazury, przez wykładziny winylowe, po drewniane parkiety. Wśród wielu zalet maszynowego wykonywana posadzek z wykorzystaniem agregatu Mixokret wskazać można m.in.:
• możliwość wzbogacenia masy betonowej plastyfikatorami oraz włóknami polipropylenowymi, które zwiększają wytrzymałość posadzki, jednocześnie umożliwiając uzyskanie równej i gładkiej powierzchni,
• podwyższoną trwałość podkładu, jaką zapewniają wysokie parametry mieszkania składników w agregacie mieszająco-podającym Mixokret.Wylewki betonowe Mixokretem doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Cechują się równą powierzchną oraz odpornością na ścieranie, jaką uzyskujemy poprzez zacieranie mechaniczne wierzchniej warstwy posadzki. Po zacieraniu posadzki mechaniczne nie pylą, co znacząco ułatwia utrzymanie okładziny podłogowej w czystości.

Posadzki maszynowe z wykorzystaniem Agregatu Mixokret Warszawa

Wylewki betonowe Mixokretem wykonujemy w obiektach zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Usługi świadczymy na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Obok profesjonalnych posadzek maszynowych oferujemy także posadzki anhydrytowe oraz wyroby drewniane i wykończenia kamienne. Klientów zainteresowanych rozwiązaniami dla domu zachęcamy do zapoznania się z ofertą na drewniane blaty kuchenne oraz kamienne schody.