Regularne cyklinowanie parkietu pozwala na zachowanie jego doskonałego wyglądu i kondycji przez bardzo długie lata. Wykonywane przez fachowców jest w stanie nawet bardzo starej i sfatygowanej podłodze przywrócić pierwotny blask. Dzięki różnym rodzajom lakierów oraz bejc poprzez cyklinowanie podłogi można też odmienić jej wizerunek i nadać całemu pomieszczeniu nowego charakteru.

Profesjonalne cyklinowanie parkietu – Warszawa i okolice

cyklinowanie parkietu Warszawa
Cyklinowanie wykonuje się w niedługim czasie po ułożeniu nowej posadzki, a następnie zaleca się przeprowadzanie tego procesu raz na kilka lat. Polega on na mechanicznym zdarciu górnych powłok parkietu (lakieru, oleju) i wyrównaniu powierzchni drewna, a następnie uzupełnieniu ewentualnych ubytków i ponownemu polakierowaniu. Prawidłowo wykonane cyklinowanie parkietu sprawi, że będzie wyglądał on jak nowy, nawet jeśli swoje czasy świetności pozornie ma on już za sobą.

Precyzja, dbałość o szczegóły i zaangażowanie oraz zastosowanie doskonałych maszyn i najlepszych preparatów do drewna to główne czynniki, które sprawiają, że warto właśnie naszej firmie powierzyć cyklinowanie parkietu. Warszawa jest miastem, gdzie świadczymy kompleksowe i najwyższej klasy usługi parkieciarskie. Nasze liczne referencje oraz wciąż powiększające się grono zadowolonych Klientów to najlepsza reklama i potwierdzenie jakości naszych usług.

Efektywne i precyzyjne cyklinowanie podłogi

Zachęcamy do powierzenia Państwa podłóg w nasze ręce. Profesjonalne cyklinowanie parkietu to bowiem najlepszy sposób na jego odnowienie i przywrócenie mu dawnego blasku. Ponadto nasza firma oferuje także inne prace parkieciarskie oraz wykończeniowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na niniejszej stronie, nasze usługi to bowiem nie tylko kompleksowe i precyzyjne cyklinowanie podłogi.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług mieszkańców Stolicy i pobliskich miejscowości. Gwarantujemy doskonałą jakość, opartą na pasji i wieloletnim doświadczeniu oraz korzystne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia.