Parapety wewnętrzne stanowią integralny element wykończenia otworu okiennego. W zależności od specyfiki wystroju wnętrza oraz upodobań materiałowych Klienta parapety wewnętrzne wykonujemy z wysokogatunkowego drewna lub kamienia naturalnego.

Drewniane parapety do klasycznych wnętrz

parapety wewnętrzne
Drewniane schody z klasycznymi balustradami stanowią doskonały pretekst do wyboru drewnianych parapetów. Parapety wewnętrzne wykonane z wysokogatunkowego drewna są nie tylko piękne, ale przede wszystkim bardzo trwałe i łatwe w renowacji. Dzięki temu wysoką estetyką wykończenia otworu okiennego możemy się cieszyć przez długi czas eksploatacji. Drewniane parapety przepięknie korespondują z odświeżonym parkietem, nadając wnętrzu przytulny charakter. Ze względu na uzyskiwany efekt parapety wewnętrzne z drewna szczególnie polecam do wnętrz mieszkalnych.

Kamienne parapety do nowoczesnych wnętrz minimalistycznych

W nowoczesnych minimalistycznych wnętrzach doskonale komponują się parapety z kamienia naturalnego. Szczególnie estetyczne i trwałe są parapety z granitu. Nasza firma od lat z sukcesami wykonuje granitowe parapety na wymiar. W ofercie posiadamy również schody z granitu, które wraz z granitowymi parapetami wewnętrznymi nadadzą każdemu wnętrzu klasy i elegancji. Kamienne parapety wewnętrzne polecamy przede wszystkim do obiektów użytkowych – biur i lokali usługowych – oraz obiektów mieszkalnych.

Warszawa i okolice: parapety z montażem

Wszystkie parapety wewnętrzne oferujemy wraz z usługą montażu. Montaż parapetów wykonujemy w obiektach mieszkalnych i użytkowych na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Osadzając parapety wewnętrzne dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana prawidłowo, a otwór okienny nie uległ rozszczelnieniu. Dzięki temu macie Państwo pewność, że po założeniu nowego parapetu przez otwór okienny szczególnie zimą nie będzie się wdzierać do wnętrza zimne powietrze.