blaty kuchenne
Drewno to wyjątkowy materiał wykończeniowy, który po odpowiedniej impregnacji i zabezpieczeniu może być stosowany w aplikacjach pozornie uniemożliwiających jego wykorzystanie. Rozwiązaniami takimi są między innymi drewniane blaty kuchenne.Blat kuchenny inaczej nazywany blatem roboczym jest powierzchnią narażoną na szereg uszkodzeń związanych z oddziaływaniem wilgoci oraz barwników spożywczych zawartych w przygotowywanym jedzeniu. Każdego dnia blat kuchenny jest także narażony na uszkodzenia mechaniczne wynikające z jego normalnego użytkowania – zarysowania, nacięcia i wiele innych. Dlatego też do jego wykonania przywykliśmy wybierać najtrwalsze materiały – kamień, konglomerat, tworzywa sztuczne. Tymczasem blat kuchenny z drewna okazuje się rozwiązaniem estetycznym i trwałym.

W parze z drewnianą podłogą

Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna i układaniu parkietów podpowiada nam, że drewno to wspaniały materiał budowlany do aplikacji kuchennych. Drewniane podłogi doskonale tłumią głosy i amortyzują upadki, dzięki czemu nie uszkadzają się w wyniku uderzeń nawet ciężkich przedmiotów. Podobne właściwości mają blaty kuchenne wykonane z drewna. Charakteryzują się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, a odpowiednio zabezpieczone nie naciągają wilgoci nie butwieją. Można je z sukcesami stosować także w sąsiedztwie zlewów oraz przy zabudowie podblatowych zmywarek do naczyń.

Warszawa i okolice

Naszym Klientom oferujemy drewniane blaty kuchenne na wymiar wraz z montażem. Usługi montażu świadczymy na terenie miasta Warszaw oraz okolicznych miejscowości. Decydując się na blat z montażem macie Państwo pewność, iż blat kuchenny zostanie prawidłowo osadzony na korpusach szafek, a w razie potrzeby dodatkowo zabezpieczony przed szkodliwym oddziaływaniem wody i wilgoci.

Jako producent schodów z granitu na zamówienie możemy również wykonać kamienne blaty kuchenne na wymiar. Blaty kuchenne z kamienia naturalnego charakteryzuje piękne wzornictwo oraz wyjątkowa trwałość.