Schody drewniane zawsze prezentują się niezwykle stylowo, ciepło i naturalnie. Drewno pasuje niemal do każdego stylu architektonicznego czy wnętrzarskiego oraz emanuje solidnością i trwałością. Jest to również materiał niezwykle uniwersalny, z którego wykonywać można zarówno schody wewnętrzne, jak i zewnętrzne, dopasowując ich kolor i styl do otoczenia. Schody drewniane mogą być także zarówno rustykalne, jak i bardzo nowoczesne.

Doskonałe drewniane schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne powinny być stylowe i trwałe, ich wymiana to bowiem dość poważne przedsięwzięcie. Warto zdecydować się więc na rozwiązanie, które posłuży na lata. Takie właśnie są schody drewniane. Ich konstrukcja pozostać może nienaruszona przez wiele lat, natomiast zmiana wybarwienia drewna lub rodzaju jego wykończenia nie sprawia bardzo dużego problemu. Odpowiednie dbanie o powierzchnię drewnianych stopni sprawi zaś, że posłużą one przez bardzo długi czas.

Schody wewnętrzne wykonane z drewna to kwintesencja smaku i stylu. Prezentują się one zawsze niezwykle prestiżowo i elegancko, niezależnie od tego, jaki charakter przyjmą. Dopasowanie charakteru drewnianych schodów do wnętrz również nie stanowi problemu – materiał ten jest bowiem niezwykle wszechstronny i może wyglądać zarówno nowocześnie, jak i klasycznie. Nasza firma z przyjemnością wykona dla Państwa estetyczne i solidne schody wewnętrzne.

Stylowe schody zewnętrzne

Z drewna wykonywać można także trwałe i niezwykle stylowe schody zewnętrzne. Podejście na ganek czy taras wykonane z drewna pasuje doskonale szczególnie do domów tradycyjnych oraz rustykalnych i prezentuje się bardzo przytulnie i swojsko. Zewnętrzne schody drewniane wspaniale ożywią też i ocieplą budynek o minimalistycznej bryle, nadając mu polotu i iście skandynawskiego charakteru.

Schody zewnętrze z drewna to rozwiązanie przede wszystkim niesamowicie szykowne, jednak dzięki odpowiedniej impregnacji i pielęgnacji tego typu konstrukcje mogą również być łatwe w pielęgnacji i eksploatacji oraz trwałe. Ważne więc, aby zainwestować w profesjonalnie i solidnie wykonane schody zewnętrzne. Warszawa lub pobliskie miejscowości to miejsce Państwa zamieszkania? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, a wykonamy dla Państwa naprawdę piękne i funkcjonalne zewnętrzne schody drewniane.

Nie tylko schody drewniane – Warszawa i okolice

Nasza firma pochwalić może się ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac parkieciarskich i wykończeniowych. Drewno to materiał, który sobie umiłowaliśmy i który nie ma przed nami tajemnic. Wykonamy dla Państwa nie tylko schody drewniane, ale zajmiemy się też ułożeniem lub renowacją parkietu, montażem listew przypodłogowych, szlifowaniem i frezowaniem posadzek betonowych oraz innymi pracami tego typu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.